Kargo ve Teslimat

Tüm siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir.

www.nurceylan.com web sitemizde satışa sunulan tüm ürünlerin teslimatı, firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile yapılmaktadır.

Sipariş sırasında ürün teslimatınızı yapmasını istediğiniz kargo firmasını seçebilirsiniz. 

Web sitemizden verdiğiniz tüm siparişleriniz, kargo çalışma saatlerine uygun olarak aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo çalışma saatleri sonrasında verilen siparişleriniz ertesi gün kargoya teslim edilir.

Aynı gün kargo hizmetimizden yararlanmak için siparişlerinizi 16.00'a kadar vermeniz gerekmektedir.

Cumartesi günü öğleden sonra ve pazar günleri verilen siparişler takip eden ilk iş gününde kargoya verilmekdir.

Kargonuzu teslim alırken, sipariş paketinizin hasarsız bir şekilde teslim edildiğinden emin olmalı aksi durumda kargo görevlisinden 'hasar tespit tutanağı' düzenlenmesini isteyerek, kargonuzu teslim almayınız.

Ücretsiz Kargo

Farklı zamanlarda sipariş toplam tutarına göre ücretsiz kargo teslimatı kampanyaları yapmaktayız. Ücretsiz Kargo kampanyası dışında tüm siparişlerinizde kargo teslimat ücreti toplam ödeme tutarına eklenir.

Soğuk Zincir Taşıma

Organik gıda ürünlerinin üretimi ve tedarik edilmesi çok daha dikkat ve özen isteyen bir süreçtir. Üretimini yaptığımız ve tedarik ettiğimiz doğal gıdaların sağlıklı bir şekilde doğallığını koruyarak tüketicilere ulaşması için fazlasıyla özen gösteriyoruz.

Süt ürünleri, et ürünleri gibi hassas gıdaların uygun taşıma koşullarında tüketiciye hızla ulaştırılması sağlık açısından son derece önemlidir. Bu nedenle firmamız tüm teslimatlarını soğuk zincir kargo ile yapmaktadır.

Paketleme

48 saat erimeden kalabilen buz aküleri ile birlikte ısıyı sapit tutabilen özel paketler aracılığıyla, ürünün cinsine göre paketleme yapmaktayız.

Ödeme

www.nurceylan.com web sitemizde; kapıda ödeme, havale, eft, kredi kartı ile ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Ödeme yönteminize göre gerekli kontroller yapılarak, siparişleriniz en hızlı şekilde kargoya teslim edilmektedir.
 
Havale, eft seçeneği ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin ödemesi en geç 3 iş günü içerisinde yapılmış olmalıdır.
 
Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.
 
Ürün değişimi, ürün iadesi, yanlış adres tespiti halinde kargo bedeli müşterimize aittir.
 
Siparişleriniz ile ilgili, paylaşmış olduğunuz, mail, telefon vb. iletişim bilgileri kullanılmaktadır. 
 
Geciken ürün teslimatları ile ilgili müşterilerimize bilgilendirme yapmaktayız. Sizler de iletişim kanallarımızı kullanarak ve/veya web sitemiz üyelik sayfasından sipariş durum sorgulaması yapabilirsiniz.

İstanbul İçi Teslimat

İstanbul içi dağıtımlarımız, soğuk hava depolu araçlarımızla firmamız tarafından yapılabilmektedir. Sipariş ve çalışma yoğunluğuna bağlı olarak İstanbul içi kargoyla veya firmamız tarafından teslimat yapılmaktadır.

Hangi illere ürün gönderiyoruz?

Siparişlerinizi teslim etmek için anlaşmalı çalıştığımız, soğuk zincir kargo hizmeti veren kargo firmalarının teslimat yaptığı Türkiye içi tüm illere ürün gönderimi yapıyoruz. 

Nurceylan Gıda

Adres : Kocatepe Mh. Gümrük İskele Cd. A Blok Dükkan No: 89 No: 1277 Bayrampaşa / İstanbul

Mail : bilgi@nurceylan.com

Mail : bilgi@nurceylan.com
Tel : 0554 704 71 30
Tel : 0212 640 52 03
Fax : 0212 437 10 71

Kapat